Kompleksowe rozwiązywanie problemów racic

Oddając nam pod opiekę swoje stado masz gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie uzyskując rezultat jakiego oczekujesz.

Kompleksowe rozwiązywanie problemów racic

PROFESJONALNA KOREKCJA RACIC

Nasze usługi świadczymy z wykorzystaniem nowoczesnych, ergonomicznych poskromów hydraulicznych marki WOPA, które są certyfikowane i bezpieczne.

Mamy na uwadze, iż pobyt zwierząt w poskromie powoduje w nich poczucie zagrożenia a przedłużający się czas usługi poczucie braku kontroli, z istotnymi problemami dla jakości mleka dlatego naszą pracę wykonujemy sprawnie z pełnym komfortem dla krowy ograniczając stres zwierząt do minimum. Pozwala nam na to sprzęt, na którym pracujemy oraz wieloletnie doświadczenie.

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto wybrać nasze usługi ?

Kierujemy się zasadą, że sama korekcja racic nie jest jedynym czynnikiem decydującym o zdrowiu racic, dlatego proponujemy Państwu pełen audyt technopatii palców bydła według Polskiego Projektu - Zdrowe Racice oraz wprowadzenie programu naprawczego.

Aby dokonać pełnego audytu problemów racic w oborach należy uwzględnić mnóstwo czynników, które wymagają dokładnej analizy, takich jak warunki środowiskowe, przebyte choroby, czy odżywianie.

W stadach o wysokiej kulturze hodowlanej korekcję racic wykonuje się 2 razy w roku. Usuwanie nawet najmniejszej warstwy starego rogu stymuluje produkcje nowego, bardziej sprężystego, który ma większy współczynnik tarcia, co z kolei zwiększa u zwierząt poczucie równowagi i bezpieczeństwa.

Nasz zespół to doświadczeni korektorzy, którzy mają fach w ręku i potrafią umiejętnie zorganizować pracę na miejscu. Doradzimy Tobie na co, poza korekcją, zwrócić uwagę aby zwiększyć zdrowie racic i utrzymać je na wysokim poziomie zdrowotności.

Stale się rozwijamy !

Współpracujemy z wiodącymi w kraju producentami mleka. Przyczyniliśmy się również do powstania najlepszego programu pod nazwą Polski Projekt-Zdrowe Racice, z którego korzystają korektorzy w całym kraju, a który powstał przy współpracy z:

prof. dr hab. Ryszard Skrzypek z Uniewersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

prof. dr hab. Tadeusz Stefaniak z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

dr nauk. wet. Jarosław Cierpisz - Prywatna Praktyka Weterynaryjna

Nanotechnologia w pielęgnacji racic

To jeszcze nie wszystko nad czym pracowaliśmy ostatnie lata.

Z wielką satysfakcją chcemy poinformować, że po okresie wnikliwej i żmudnej pracy udało się zrealizować pierwszą Polską linię produktów w technologii Nano do profilaktyki i regeneracji rogu racicowego u bydła i kopyt u koni.

Nowy krem, żel i aerozol z linii Silveco przewyższają inne preparaty na rynku, które są żrące i przyżegające, jak również używane miejscowo antybiotyki, które z różnym skutkiem sprawdzały się w terapii technopatii palców bydła i puszki kopytowej u koni. Szerokie spektrum biobójcze oraz kolagenotwórcze działania Nano Srebra jest nowatorskim rozwiązaniem XXI wieku.

Poznaj więcej szczegółów na temat innowacyjnej technologii pielęgnacji racic

Chcę dowiedz się więcej

Dlaczego jeszcze możesz nam zaufać ?

Jest jeszcze coś co nas wyróżnia

Ile kosztują nasze usługi ?

Każdy z naszych klientów posiada inny rodzaj gospodarstwa i różną ilość sztuk bydła. Z tego powodu do wyceny każdej usługi podchodzimy z rozwagą biorąc pod uwagę kilka czynników. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Podaj ilość sztuk i rodzaj gospodarstwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl