O firmie

Pozwól nam zatroszczyć się o Twoje stado

Kompleksowa korekcja i pielęgnacja racic.

Poznaj nas bliżej

Profesjonalna korekcja racic

Usługę świadczymy korzystając z nowoczesnych, certyfikowanych poskromów hydraulicznych marki WOPA, dzięki czemu praca przebiega sprawnie z pełnym komfortem dla krowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wyszkolony zespół korektorów.

W uznaniu profesjonalnego działania w zakresie korekcji racic oraz krzewienia wiedzy zapewniającej poprawę dobrostanu zwierząt komisja powołana przez Krajowe Stowarzyszenie Korektorów i Terapeutów Racic przyznała nam Certyfikat nr 1/2009

Oddając nam pod opiekę swoje stado masz gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie uzyskując rezultat jakiego oczekujesz.

Dowiedz się więcej

Co jeszcze oferujemy ?

Pierwszy system preparatów do pielęgnacji racic z aktywnymi cząsteczkami nanosrebra Nanotechnologia - pielęgnacja , która działa !

W naszej ofercie znajdziesz również innowacyjne produkty, które współtworzyliśmy z firmą Smart Nanotechnologies. Ich unikalny skład zapewnia najwyższy poziom pielęgnacji racic i znacząco wpływa na zwiększenie efektu zdrowotnego. Produkt Silveco Derm został wyróżniony na Tragach Medycyny Weterynaryjnej.

Nad optymalnym składem tych produktów pracował przez wiele lat zespół wyspecjalizowanych fachowców. Dokładnie dobrana formuła jest efektem prac badawczych i testów terenowych. Oparta na nanokompleksach srebra pozwala na wnikanie preparatu w głębsze warstwy tkanek miękkich, skracając o 50% czas regeneracji miejsc chorobowo zmienionych.

Dowiedz się więcej

 

 

Sprawdź jakie jeszcze produkty mamy Ci do zaoferowania i wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl